8 pravidel v oblékání

19. ledna 2009 v 20:49 | Anetka |  #Fashion#
Ať vyznáváte jákýkoliv styl oblékání, je tu pár pravidel, která by každý z nás měl následovat. Jak barbí tak punkerka nebo hiphoper.
1. Nenoste bílou na svatby!!!
Ano, je to tak. Bílá by měla být pouze nevěsta, ostatní by měli mít na sobě jakoukoliv jinou barvu(černou bychom nedoporučovali, působí smutečně). Právě totiž nevěsta by měla být hvězdou dne a sama v bílé bude působit jedinečně.

2. V pižamu se spí!!!!
Takže tento kousek oblečení nenoste na sobě, pokud se zrovna nechystáte ulehnout. Člověk chodící po ulici v pižamu totiž působí, jako by ho nic nezajímalo a nestaral se o sebe.

3. NE dvojité porci džinoviny
K džínám se hodí vše, jakákoliv barva. Ale nikdy je nedoplňujte dalším džínovým kouskem!!!Nejsme přeci cowboyové a nejdem zrovna na rodeo, že. Myslím, že se stačí podívat na obrázek pod tímto textem a je vám jasné, proč double denin NE=)
4. Žádné žabky v zimě!
Tak to je myslím jasné. Prostě boty jako žabky nebo baleríny jsou obuv pro teplé dny. Nejenže byste vypadali jako blázni vzít si je do sněhu, navíc by vám hrozila minimálně rýma.

5. Lepší více než méně
Ano, trochu jsme si to upravili. Tohle totiž platí o oblečení v práci. Určitě je lepší vypadat lehce usedle, než jako gogo tanečnice. A zakládat si kariéru na výstřihu není nejlepší nápad. Ne vždy to může dopadnout.

6. Boty na sport jsou boty na sport
Takže je používejte jen na sport. Prostě botasky se nehodí nosit do města. Pokud jdete na tůru, na tenis nebo si zaběhat, botasky ano, pokud jdete nakupovat, do kina nebo na zmrzku, botasky NE!

7. Spodní prádlo by nemělo vykukovat zpod oblečení
Takže pozor na kalhotky lezoucí zpod ryflí, nebo podprsenky prosvítající přes topy. Je to trapné a někoho to dokonce může pohoršovat. Spodní prádlo se tomu říká právě proto, že je vespod.

8. Nenoste nepohodlné věci
Klidně se vám tak sukně může líbit, ale pokud se v ní necítíte, rozhodně si ji nekupujte. Cítit se pohodlně je základní kritérium při výběru oblečení. Navíc když se necítíte ve své kůži, je to poznat i na vašem jednání a vystupování.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama