Blair Waldorf Styl

11. ledna 2009 v 14:09 | Anetka
Blair je je Serenina nejlepší kamarádka a stejně jako ona má skvělý vkus a osobitý styl oblékání. Mohli bychom ho popsat jako klasický, upravený a do detailů propracovaný. Vždy vypadá, jako by právě vystoupila z výkladní skříně módního obchodu. Její oufit je bezchybný, vlasy jsou dokonale srovnané, žádný vlas není tam, kde nemá být. Nikdy by nevyšla na ulici s neumytými vlasy nebo nesladěným oblečením a narozdíl od Sereny by si ani nekoupila něco výstředního.
Šaty a sukně
Snad na žádné fotce není Blair zachycena v kalhotách. Snad vždy má na sobě právě sukni nebo šaty, které doplňuje v zimě punčochami a v létě silonkami. Takže pokud se chcete oblékat jako Blair, zapomeňtě na džíny.
Na míru ušité klasické kousky
Co Blair navštěvuje soukromou střední školu, je její obvyklý outfit právě školní uniforma. To znamená košile, jednoduché sukně, kravaty. Pokud chcete dosáhnout efektu "školačky" doporučujeme námořnicky modrou sukni, košili s knoflíčky, veselou tašku a barevnou kravatu.
Barvy
Jakkoli je její styl oblékání klasický a jemně dívčí, nedá Blair dopustit na její nejoblíbenější barvy a to na žlutou, oranžovou a hlavně červenou, což je její poznávací barva. Takže Blair doplňuje svou uniformu, modrou sukni nebo šaty například zářivě červenými punčochami, výraznými kabátky nebo velkými svítivými taškami.
Dívčí detaily
Blair je jednoznačně dívčí a to celým srdcem. Miluje věci jako krajky, límečky, mašličky...prostě vše, co dělá dívku dívkou. Proto vypadá vždy elegantně a to na každé party.

Vždy perfektní
I když jde spát nebo je doma, nenosí nic takového jako je pižamo, mikina nebo tepláky. Blair spí v saténových košilkách a i doma chodí v šatičkách nebo jiném dívčím oblečení.
Doplňky
-Čelenky - Blaiřino poznávací znamení jsou různorodé čelenky, od kostkovaných po saténové, Blair prostě nosí čelenky všech možných stylů, které si dokážeme představit. Většinou je nosí spolu s rozpuštěnými vlasy, ale občas k nim udělá drdol nebo culík.
-Punčochy- v zimních měsících se točí Blair jen kolem nich. Má je v různých barvách od červených po šedé nebo černé lehce průhledné. V zimě dobře zahřejí, ale dají se nosit i v chladnějších letních dnech.
Vlasy
Blair nosí vlasy nejčastějí rozpuštěné, vlnité, ale narozdíl od Sereniných neuspořádaných loken je má Blair vždy upravené a bezchybně urovnané. A jak jsme již zmiňovali, má v nich často čelenku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama