James Bond - Quantum of Solace

4. ledna 2009 v 11:45 | RadysVe dvaadvacátém filmu o nejznámějším agentovi Jejího veličenstva, se James Bond vydává po stopě, kterou mu zanechala Vesper, jediná žena, kterou kdy miloval. Tou stopou je pan White, jež při výslechu odhalí organizaci, která Vesper vydírala.
Agent 007 se vydává na Haiti, kde se jeho cesta zkříží s Camille, ženou, která stejně jako on touží po odplatě. Camille Bonda dovede přímo k bezohlednému obchodníkovi jménem Dominic Greene, stojícího v čele tajemné organizace. Bond zjistí, že Greene usiluje o úplnou kontrolu jednoho z nejdůležitějších přírodních zdrojů celého světa a s kontakty na nejvyšších místech britské vlády a CIA se stává vskutku nebezpečným protivníkem.
Na cestě pomsty, hledajíc muže, který stál za zradou Vesper musí být Bond vždy o jeden krok napřed před CIA, teroristy a dokonce i před M.
V nové Bondovce si Hrdina nenechal namíchat Martiny s Vodkou.....
Moje hodnocení: Velmi poutavý příběh a akční scény jsou doménou všech snímků o Jamesovi Bondovi a ne jinak tomu bylo i v Quantum of Solace. Vytknul bych snad jen občasnou nepřehlednost v bojových scénách... Vnímavý divák si jistě nenechal ujít, že agent 007 se nepředstavil "Jsem Bond, James Bond" a ani neměl románek s velmi půvabnou Olgou Kurylenko.
I přesto že ve filmu chyběl tipický "bondovský" styl si novinku od Marka Forstera nenechte ujít!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama