Obleč se jako Jenny

16. ledna 2009 v 16:59 | Anetka
Jenny Humphrey je sestrou Dana, snílka a básníka. Je nejmladší dívkou v seriálu, ale nemá tolik štěstí, teda spíše peněz, jako Blair a Serena. Proto často vyhledává slevy anebo si vytváří své vlastní modely. Je ale vždy trendy, nepotkáme ji v oblečení, co bylo hitem minulé sezóny, drží krok s ostatními z Constance Billiard a její styl je sebevědomý. Výhodou je, že její móda je cennově dostupná.
Výrazné barvy
Stejně jako Blair a Serena, Jenny ráda mixuje barvy. Její nejoblíbenější je žlutá. Od žlutých šatů po kabáty a tašky. Ráda ji kombinuje s fialovou kabelkou nebo čelenkou.
Klobouky
Jenny je asi jediná z Gossip Girl, kterou můžeme vidět s klobouky. Jsou skvělým zimním doplňkem a tečkou za perfektním outfitem. Jenny má ráda roztomilé kostkované kloubouky a čepky.
Krátké sukýnky
Jenny má velmi hubené a dlouhé nohy(podobně jako Serena), takže je ráda ukazuje a minisukně jsou tím pravým. Nosí jak krátké sukně, tak i šaty. Doplňuje je barevnými výraznými punčochami a jako obutí volí buď kozačky nebo balerínky. Skvěle k nim sedí kabátky.
Dlouhá sáčka a kabátky
Ke svým sukním a šatičkám volí právě kabátky. Je to chytrý tah. Většinou totiž kabát zakryje vše, co je pod ním, takže to vypadá, jako by na sobě nic jiného neměla. Jinak sako dokáže zvýraznit jinak nudný outfit. Do sáček je dobré trochu investovat, protože se hodí skvěle ke všemu, a nevychází jen tak z módy.
Vzory
Pokud máte rády kostky a jiné vzory, můžeme jen doporučit Jenny styl. Miluje různé potisky na oblečení, kostky, pruhy, kytičky atd. Ale pozor na kombinování, ke vzorovanému kousku oblečení volte vždy střídmější zbytek. Nejlépe vše v podobných barvách(vyjímkou jsou pouze boty a kabelky, které se teď nosí výrazné a nemusí ladit se zbytkem outfitu).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama