Serena Van Der Woodsen Styl

8. ledna 2009 v 20:10 | Anetka
Serena má styl hodně podobný Kate Moss. Míchá moderní styly s klasickými, nebojí se ničeho. Klidně si vezme na sebe i něco šíleného a výstředního, to pro ni není problém. Její styl je vlastně inspirován i Upper East Side, místem, kde bydlí, a právě tady se míchá klasika s "chic". Možná to není vidět, ale to co nosí, je velmi drahé a jsou to kousky, které stojí stovky dolarů a jsou vyrobeny s maximální pečlivostí. Ale i za méně peněz se dají pořídit věci, ve kterých budete vypadat jako Serena;)

Co mít ve skříni?
Kabát
Serena má skříň plnou kabátů a sáček, dlouhých, krátkých, vypasovaných, kožených, vlněných. Toto je nejčastěji nošený kus oblečení v NY CITY v zimě. Hlavní je nebát se barev a vybírat výrazné - červenou, zlatou, fialovou.
Tady doporučujeme obchody H&M. Výhodou kábátků a sáček je ta, že se dají nosit vždy a všude a budete vypadat dobře a upraveně=)
Džíny
Serena nosí úzké džíny. Takže pokud máte štíhlé nohy jako ona, kupte si je, než výjdou z módy. Pro ty, které chtějí skrýt náké ty nedostatky doporučujeme tmavší barvy, které zeštíhlují. Jinak vede šedá barva.
Šaty
Serenu jsme mohli vidět v různých šatech a nelze určit přesný styl. Je ale jisté, že vždy byly dokonalé v každém detailu a podtrhovaly její osobnost. Její šaty také byly většinou dost krátké, zase mohla ukázat své dlouhé nohy bez chybičky. Obchody: H&M, Forever 21,Bluefly a další...
Doplňky
I když si obleče jen tričko a džíny, doplní svůj outfit tak, že je vždy zajímavý!
-Kozačky ty nosí neustále, k šatům, úzkým džínám, ke školní uniformě,...
-Náramky nemá neustále, ale velmi často jimi právě doplňuje jinak nudný outfit, také má ráda přívěšky a ostatní nezbytnosti
Vlasy
Pro ni jsou typické blonďatě, vlnité a rozverné vlasy, které ale působí upraveně. Takže pokud chcete dosáhnout takových vln jako má Serena, je dobré používat velké natáčky. Vlny by neměly začínat hned u hlavy, ale až kolem uší, působí to přirozeněji. Také má ráda čelenky, které oživí celý účes=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama