Únor 2010

Mulberry kampaň jaro/léto 2010

26. února 2010 v 17:39 | Janinka |  Fashion&reklamní kampaně
Kampaň firmy Mulberry pro jaro a léto roku 2010 nesklidila pochvalu, ale místo toho se dočkala spíše kritiky. Modelky jsou hodnoceny jako nezdravě bledé, oblečení jako brak, prostě všední a nudná kampaň. Nejspíše na tom něco bude, ale mě osobně se kampaň docela líbí, zaujala mě paleta barev a modelky vypadají zajímavě. A ty kabelky! Krása. Co si myslíte vy?

Kolekce Vivienne Westwood Red Label podzim 2010

26. února 2010 v 17:29 | Janinka |  Vivienne Westwood
Návrhářka Vivienne Westwood má jedinečnou vlastnost, díky které umí vytvořit oblečení vhodné jak pro 16-tileté, tak pro 60-tileté. Tím se její popularita rok od roku zvyšuje. Je opravdu talentovaná a ví přesně, co chtějí lidé nosit. Umí zkombinovat klasický look s nejnovějšími trendy způsobem, který se líbí všem. Občas sice zajde dál a dá k sobě věci, jež spolu být nemůžou. Výsledkem je zmatek, ale není to právě to, co si lidé i móda dnes žádá? Kolekce Red Label Fall 2010 je neuvěřitelně moderní se všemi legínami v zářivých barvách a velkými rameny. Objevíme v ní však i romantický odkaz - plédy, proužky nebo šaty.

Trend na jaro a léto 2010: Ukažte prádlo!

25. února 2010 v 15:30 | Janinka |  Trendy
Sexy korzety a podprsenkové topy letos nemusíte nosit schované - ukažte je! Spodní prádlo se totiž nosí jako normální oblečení. Tento trend se objevil v kolekcích nejuznávanějších a nejznámějších návrhářů, jimiž jsou například Stella McCartney, Fendi, Dior, Dolce&Gabbana, Jean Paul Gaultier nebo Izaac Mizrahi. A díky celebritám jako Rihanna, Lindsay Lohan a Lady Gaga se tento trend dostal do popředí. Pokud se vám tento trend zamlouvá, ale jste stydlivější, nemusíte si kupovat sexy korzety, ale pohrajte si s průhlednými materiály, tylem a nebo přes sebe ve finále přehodtě světřík na rozepínání. Co se týče barev, vyvarujte se červeno-černé kombinaci, která je příliš výrazná a vyzývavá, raději zvolte jemné pastelové barvy nebo neutrální béžovou a krémovou.

Kabelky Derek Lam kolekce jaro/léto 2010

25. února 2010 v 15:00 | Janinka |  Doplňky
Málokterá žena nemá slabost pro kabelky. Většinou jich máme ve skříních spousty a koupíme si další i když se hodí třeba jen k jednomu outfitu. Kabelky, které nám pro nadcházející období jara a léta nabízí Darek Lam jsou přesně takové - krásné, ale neuniverzální. Hodí se prostě jen k určitému stylu, ale stejně stojí za to, ne?


Katy Perry v Nylon Magazine březen 2010

25. února 2010 v 14:39 | Janinka |  Fashion časopisy
Svět miluje Katy Perry pro její zábavnost, rozpustilost a super talent. Další ze skvělých věcí, které ji nelze upřít, je smysl pro módu. Je jednou z nejočekávanějších osobností na nejrůznějších party, její outfity jsou diskutovány v médiích a chváleny. Katy zjevně ví, jak vypadat skvěle. Dokazují to i fotografie v nejnovějším, tedy březnovém vydání časopisu Nylon, kde se zpěvačka objevuje v hravých barevných outfitech.

Chanel kampaň jaro/léto 2010

21. února 2010 v 16:09 | Janinka |  Fashion&reklamní kampaně
V reklamní kampani firmy Chanel pro jaro a léto 2010 září tak úžasné modelky jako Claudia Schiffer a Freja Beha Erichsen a spolu s nimi i model Baptiste Giabiconi. Můžeme je vidět v šedi argentinských gotických staveb a středověkých plotů. Oblečení vypadá i na takovémto pozadí skvěle, a co teprve když si ho představíte v nějakém veselejším prostředí! Karl Lagerfeld udělal všechno aby ukázal luxus, který vyrobil pro nadcházející sezónu. Svými jednoduchými ale elegantními modely dokazuje, že to není zářivost, co dělá oufity krásnými.