Březen 2010

Doplňky MaxMara jaro/léto 2010

30. března 2010 v 20:10 | Janinka |  Doplňky
Častokrát si na něčím outfitu všimneme nejdříve doplňků, nebo mu alespoň dodávají finální dokonalost. Proto jsou v dnešní době tak důležité a mnoho firem vytváří speciální kolekce doplňků. Tady vám přináším novou kolekci od MaxMary, ve které najdeme boty a kabelky různých druhů, aby si vybral opravdu každý. Některé jsou klasické, vhodné do práce, jiné jsou perfektní na romantickou schůzku. 
Doplňky

Katalog plavek Victoria's Secret slavil výročí

29. března 2010 v 16:40 | Janinka |  Events
Jedna z nejlepších a nejznámějších světových firem produkujících finančně dostupné plavky Victoria's Secret slavila 15. výročí jejich katalogu plavek. Party se konala ve West Hollywoodu v Kalifornii. Zúčastnily se jí samozřejmě Angels firmy Victoria's Secret, jak se jejím modelkám říká. A tady vám přináším ty nejzajímavější outfity večera.


Party
Candice Swanepoel dorazila v bílých šatech s modrými vertikálními a horizontálními pruhy. Podle mě vypadá úžasně!


Party
Miranda Kerr se oblékla do smaragdově zelených krátkých šatů, ke kterým zvolila neutrální botky. Další úžasný outfit!


Party
Alessandra Ambrossio si vybrala zajímavé šaty s odstupňovanými barvami bílou, černou a modrou. 

Party
Stacy Keibler zářila ve žlutých šatech zdobených drahokamy.

Party
Kylie Bisutti vypadala sexy v leopardích asymetrických šatech.

Tak který outfit byste zvolili za ten nej?

Šátky od Hermes Les Domes Célestes

29. března 2010 v 13:39 | Janinka |  Doplňky
Pro ty z vás, kteří mají slabost pro šátky a šálky, bude tato kolekce pastvou pro oči. Nádherné barvy, kaleidoskopické potisky a luxus. Odolat jim ale nejspíš nebude tak těžké - jejich ceny začínají na 375 dolarech. 
Doplňky
Doplňky
Doplňky
Doplňky
Doplňky
Doplňky
Doplňky

Lara Stone - nová tvář Calvina Kleina

29. března 2010 v 13:30 | Janinka |  Fashion News
Podle nejnovějších zvěstí by se měla Lara Stone stát novou tváří značky Calvin Klein. Podle všeho bude vidět nejen v hlavní kolekci, ale i Calvin Klein Jeans a Calvin Klein Cosmetics. Ačkoliv Lara už pracovala pro spoustu módních gigantů, objevit se hned ve třech kampaních je velký úspěch. Tato modelka tak nahradí Jacquelyn Jablnski, která pro Kleina pracovala po několik předešlých sezón. Osobně jsem na tuto spolupráci zvědavá:)
News

H&M Garden kolekce jaro 2010

29. března 2010 v 13:19 | Janinka |  Ostatní kolekce
Je skvělé, když je oblečení výborné kvality dostupné i obyčejným lidem. A je také skvělé, když víte, že někdo slavný a talentovaný se podílel na vzniku těchto šatů. To je důvod, proč jsou kolekce pro velké obchodní domy tolik populární. Nová řada, kterou tu můžete vidět, byla vytvořena pro značku H&M návrhářským týmem ve spolupráci s úžasnou Natashou Poly, která se rozhodla zároveň dělat modelku v těchto snímcích. Oblečení je jednoduché, ale pěkné. Mimo to je vyrobeno z přírodních materiálů, takže se dá nosit i v letních vedrech. Kolekce by se měla na pultech objevit koncem března.
kolekce

Marni Spring 2010 RTW

27. března 2010 v 15:00 | Janinka |  Marni

Victoria Beckham předvedla kolekci v Moskvě

27. března 2010 v 14:49 | Janinka |  Fashion News
Victoria Beckham se rozhodla najít nové fanoušky své značky a kolekce šatů. Proto se rozletěla do hlavního města Ruska, aby v jednom z největších obchodních romů v Moskvě TSUM ukázala svoji módní řadu. Pro tuto událost na sobě Victoria měla jeden ze svých výtvorů, jak je u ní běžné. Zvolila černé trenčkotové šaty (mimochodem opravdu krásné) a boty se supervysokými podpatky. Návrhářka strávila v Moskvě několik dní, prohlédla si město a navštěvovala restaurace. V jedné z nich se potkala s Naomi Campbell. Svět je tak malý:)
News

Military styl v březnovém Vogue 2010

27. března 2010 v 14:39 | Janinka |  Fashion časopisy
Trend military byl hitem po mnoho sezón a ani letošní jaro a léto nebudou výjimkou. Tento styl se ale samozřejmě vyvinul a je trochu jiný. Už se nevrací k looku z 19. století, ale obrací se k modernímu a jemnějšímu stylu. Zelená a šedá dominují paletě barev, přísně dodržované tvary s malým množstvím ženskosti vypadají pěkně, přesto military styl fashionisti někdy neradi nazývají stylovým. Ale každý se na to dívá jinak. V březnovém vydání časopisu Vogue se objevují Lily Donaldson, Isabeli Fontana, Liya Kebede a Sasha Pivovarova v úžasných módních kreacích na toto téma.

Prada Spring 2010 RTW

1. března 2010 v 20:59 | Janinka |  Prada

Lady Gaga v Cosmopolitanu duben 2010

1. března 2010 v 20:29 | Janinka |  Fashion časopisy
Také se vám zdá, že Lady Gaga je v poslední době všude? V jejích extravagantních outfitech (kterými mimochodem nepřestává ohromovat a udivovat) ji vidíme v časopisech, na internetu i v televizi. Mnoha lidem se zdá sebevědomá, silná a arogantní. V rozhovoru pro dubnový Cosmopolitan ale odhaluje i svou jemnější stránku a cit pro rodinu. Svěřuje se například i s faktem, že jeden z jejích ex nidky nevěřil, že by se mohla stát světovou star. "Měla jsem přítele, který mi říkal, že nikdy neuspěju, nikdy nebudu nominovaná na Grammy, nikdy nebudu mít hit a že doufá v moje selhání. Odpověděla jsem mu, že jednou, až nebudeme spolu, si ani neobjedná šálek kafe bez toho aby mě viděl nebo slyšel. " Že by si Lady Gaga prorokovala kariéru?
V časopisu zpěvačka pózuje v oblečení, které vypadá pěkně, přirozeně a sexy a s vlasy volně padajícími na ramena.