Říjen 2010

Kabelky Dolce & Gabbana podzim/zima 2010/2011

27. října 2010 v 19:20 | Janinka |  D&G
Kožešina se letos v žebříčku trendů vyšplhala opravdu až na první příčku. Návrhářské duo Dolce & Gabbana si toho bylo vědomo už předem a ve své kolekci neopomnělo předvést tento trend. Obzvláště na kabelkách vypadá dokonale. Možná si jsou všechny docela dost podobné, ale to nic neubírá na jejich stylovosti, praktičnosti a také roztomilosti. No nekoupili byste si jednu takovou, kdybyste například vyhráli loterii? :)
Doplňky

Kontroverzní kampaň Calvin Klein Jeans

27. října 2010 v 19:10 | Janinka |  Fashion&reklamní kampaně
Velkou diskuzi rozpoutala nejnovější reklamní kampaň firmy Calvin Klein s modelkou Larou Stone. V Austrálii byla zakázána za údajné podněcování k násilí a znásilňování. Po mnoha stížnostech australských žen i mužů byla kampaň v této zemi stažena ze všech billboardů. Za nejkontroverznější fotografii je považována ta, kde hlava Lary Stone spočívá na klíně jednoho muže a nad ní se naklání další muž. Nevím jak vy, ale já v této kampani žádné podněcování k násilí nevidím. Ano, je sexy, ale to je podle mě všechno. Navíc se mi kampaň opravdu líbí, zaujala mě barevná kombinace černé, šedé a červené. Jak se na celou věc díváte vy?
Kampaň
Kampaň

Doplňky Gucci podzim/zima 2010/2011

23. října 2010 v 22:19 | Janinka |  Gucci
Gucci patří rozhodně k nejznámějším světovým značkám oblečení. Neprodukují ale jenom to, jejich doplňky rozhodně také stojí za zmínku. Pro svůj klasický vzhled a rezervované barvy jsou velmi univerzální. Kochat se můžeme především krásnými botičkami a kabelkami, ale najdeme tu i nádherné kožené rukavice a peněženky. Materiálem číslo jedna je už zmíněná kůže a hojně se v kolekci objevuje i hadí potisk. Styl je opravdu klasický, ale můžeme si všimnout i tribal prvků na kabelkách. Jak se vám kolekce doplňků značky Gucci líbí?
Doplňky

Kolekce bot Roberto Venuti podzim 2010

23. října 2010 v 17:50 | Janinka |  Doplňky
Pro mnoho žen znamenají boty vášeň a posedlost. Samozřejmě většina z nás nemá na to si koupit všechny, které se nám líbí, ale nikdo nám přece nezakazuje se jimi kochat alespoň ve výlohách nebo fotkách. Kolekce bot Roberta Venutiho na podzim 2010 je jednou z těch, na které je radost se i dívat. Nečekejte žádné výstřelky. Kolekce je zaměřená na klasický styl a jednoduchou eleganci, což jsou stále oblíbené prvky.
Doplňky

Časopis Vogue oslavil své 90. výročí

9. října 2010 v 19:49 | Janinka |  Events
Módní bible časopis Vogue oslavil 1. října své 90. výročí. Na oslavě jsme mohli vidět spoustu hostů spojených s tímto magazínem a módním světem. Ženy i muži si oblékly krásné a stylové outfity a většina z nich si oblékla i škrabošku. Mimochodem, ve výročním vydání s Larou Stone jsme mohli tuto modelku také vidět s krajkovou maskou. Párty byla samozřejmě ve velkém stylu a všichni se skvěle bavili, to nás ale samozřejmě zase až tak nezajímá. Podíváme se spíše na to, co si kdo oblékl.
Party
Gisele Bundchen, Natalia Vodianova a Alessandra Ambrosio vypadaly naprosto dokonale. První dvě zvolily klasickou černou avšak v zajímavém podání a Alessandra vypadala v červené róbě super sexy.

Party
Tyra Banks, Lara Stone a Kate Moss se naopak rozhodly pro trochu extravagantnější look a vypadaly... zajímavě. 

Čokoládové botky :)

8. října 2010 v 10:09 | Janinka |  Doplňky
Skoro všechny dívky a ženy milují boty. A skoro všechny také milujeme čokoládu. Co říkáte na nápad slavné cukrářky Frances Cooley tyto dvě oblíbené věci spojit? Po zrealizování tohoto nápadu vzniklo něco nevídaného a krásného - nádherné boty v dětské velikosti celé vytvořené z čokolády. Cukrářka věnovala mnoho pozornosti i detailům, a proto jsou boty opravdu k nakousnutí :) Vytvořila k nim i ladící kabelky.
Doplňky
Doplňky
Doplňky
Doplňky
Doplňky
Doplňky