Červenec 2012

Opět zajímavá kampaň značky Hermés podzim 2012/2013

29. července 2012 v 20:00 | Janinka |  Fashion&reklamní kampaně
Už na letošní jaro a léto jsem reklamní kampaň značky Hermés vychválila, a stejně tak tomu bude i teď, když máme k dispozici foto z jejich kampaně pro podzim a zimu 2012/2013. Kampaň má opět zajímavý, ne-li zajímavější nápad a úchvatné zpracování. Modelka Bette Franke nafocená Nathanielem Goldbergem tu prochází mezi podzimem a zimou a symbolizuje tak přechod mezi těmito dvěma obdobími. Co říkáte, také se vám zdá tento nápad zajímavý?

Trendy šperky pro letošní léto 2012!

17. července 2012 v 15:20 | Janinka |  Trendy
Jedné oblasti jsem se tu již poměrně dlouho nevěnovala a to je velká chyba - jsou to totiž šperky. Čím jsem starší, tím více si na ně potrpím a teď je i opravdu skvělá doba na jejich nákup, v probíhajících výprodejích totiž najdete i spoustu nádherné bižuterie. Pojďme se tedy podívat, jaké šperky letos v létě frčí!

Marion Cotillard a double cover srpnového Vogue!

16. července 2012 v 17:30 | Janinka |  Fashion časopisy
Být na titulce Vogue je snem každé modelky, herečky a i mnoha úplně obyčejných dívek. Být ale cover girl hned na dvou titulkách v jednom jediném měsíci? To už je opravdu něco! A tímto dvojitým úspěchem se teď může pyšnit Marion Cotillard. Zdobí srpnové vydání jak Vogue Paris, tak i americké verze módní bible.
Také jste rádi, že je to zrovna ona? Elegance, přirozenost, styl, grácie - to vše na Marion obdivuji. Pravdou ale je, že mi ani jedna z titulek nepřipadá nijak extra úchvatná. Ano, jsou pěkné, ale žádný převratný nápad, či alespoň zajímavé barevné ladění, prostředí, nebo pózu tu nevidíme. Trochu škoda, ale na druhou stranu to rozhodně není žádný propadák. Co říkáte vy?

Mila Kunis v nové kampani pro kabelku Dior

14. července 2012 v 19:09 | Janinka |  Fashion&reklamní kampaně
Před chvílí jsem dokoukala pohodový film Friends with Benefits (Kamarád taky rád), kde se mi Mila Kunis hrozně líbila. Stejně tak tomu bylo i v Black Swan. Mila Kunis ale není jenom mladá a už teď úspěšná herečka, ale sedí jí i role modelky. K dispozici tu máme její nejnovější fotky ke kampani pro kabelky Miss Dior, na kterých vypadá přesně tak, aby k ní kabelka prostě seděla - elegantně, žensky a chic. Jistě, určitě je to i práce fotografa Maria Sorrentiho a stylingu Carine Roitfeld, ale Mila mi prostě do kampaně pro tyto kabelky padne jako ulitá. Co říkáte vy?