Můj beauty wishlist pro rok 2014

3. ledna 2014 v 19:39 | Janinka |  Kosmetika
Místo novoročních předsevzetí, která stejně nejsem schopná dodržet, jsem si raději vytvořila svůj wishlist věcí, které si plánuji postupně pořídit. Sice je po Vánocích, takže peněženka (na rozdíl ode mě :D ) na objemu rozhodně nepřibrala, ale radost by si měl člověk dělat po celý rok, ne? Navíc položky, které jsem zatím do wishlistu zařadila, nepatří k superdrahým a určitě bych našla další spoustu důvodů, jak svoji rozhazovačnost omluvit, znáte to :)
Co se tedy v mém beauty wishlistu nachází? :)
Beauty wishlist 2014


1. Řasenka Helena Rubinstein Lash Queen
O této řasence jsem slyšela tolik chvály, že si jí i za na první pohled trochu děsivou cenu nejspíš pořídím. Zatím jsme byla docela dost spokojená s řasenkami od Oriflamu, které opravdu prodlužují, ale na druhou stranu moc nevydrží. Vzhledem k recenzím by tato řasenka od Heleny Rubinstein měla vydržet bez problémů půl roku, takže když si to člověk spočítá, 700-800 Kč, které za ni dáte, není tak moc.
2. Egyptian Magic
Jestli jste ještě o zázračné "vazelíně" Egyptian Magic neslyšeli, je to nejspíš chyba. Egyptian Magic je "zázračný" krém založený výhradně na přírodní bázi, bez kterého celebrity ani jejich maskéři nedají prý ani ránu. Použít se dá na suchou kůži, popáleniny, ale i na vlasy. Takže uvidíme :)
3. Lak OPI
Podle některých Rolls Royce mezi laky, podle jiných jen předražený lak vydělávající na jméně. No, nějak svou dobrou pověst laky na nehty OPI získat musely, takže si snad vyzkoušení zaslouží.
4. Tangle Teezer
Tady není co dodávat, tento zázračný kartáč už je na cestě ke mně, takže se brzy dočkáte zprávy, co o něm míním!
5. BB pudr
Hned, jak jsem si přečetla, že se jedná o pudr pro lenochy, zpozorněla jsem. Malování v posledním roce většinou omezuji na řasenku, černou linku a právě pudr, takže pokud je BB pudr stejně jako BB krém více přípravků v jednom, bude se mi skvěle hodit. Doufám.
A co je na vašem wishlistu? Nebo dáváte přednost předsevzetím? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama