Boty - mít jich hodně, nebo pár kvalitních?

2. dubna 2014 v 16:59 | Janinka |  Fashion News
Když jsem na serveru www.blogerky.cz uviděla výzvu ohledně kvalitní obuvi pro mě neznámých značek Romika a Josef Seibel, donutila mě k zamyšlení. Musím se přiznat, že na kvalitu obuvi moc nehledím (výjimkou jsou snad jen kozačky, u kterých je prioritou, aby nepromohly a nohy mi v nich nemrzly, a samozřejmě sportovní obuv), a je mi jasné, že to není dobře. Jenže! Pokud se mám rozhodnout, jestli si koupím patery levné boty, nebo jedny kvalitní, je to pro mě v mém věku a vzhledem k mým finančním možnostem zatím jasná volba. Nohy mě nebolí a vzhled bot hraje při výběru zkrátka spolu s cenou nejdůležitější roli. A při slovech kvalitní obuv se mi vybaví spíše "babičkovské" mokasíny...
Ze zvědavosti jsem ale stránky značek Romika a Josef Seibel navštívila, a některé boty pro mě byly milým překvapením. Ceny se pohybují okolo 1500 - 2000 Kč, což není zase tak strašné vzhledem k tomu, že by například tenisky mohly nějakou tu sezónu navíc vydržet. Vzhledově se sice některé z nich blíží mé představě a nyní bych je určitě nenosila, ale jiné se dokonce drží současných trendů a vypadají opravdu dobře!
Sice asi ještě nějakou dobu budu své nohy trápit krásnými, leč nezdravými lodičkami a balerínkami, ale alespoň jsem měla šanci trochu pozměnit svůj názor, že kvalitní obuv = vzhledově nenositelná obuv.
Jak jste na tom s kvalitou obuvi vy? Vsázíte na kvalitu, nebo spíš na kvantitu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama