Recenze: Balzám na rty Dessert Time Holika Holika

29. května 2014 v 18:49 | Janinka |  Kosmetika
Už jsem psala o tom, jak mě asijská kosmetika uchvátila na pohled, teď už se dostávám k další části - praktické užívání. Začnu produktem s honosným názvem Dessert Time Balm Lip Cupcakes Style korejské značky Holika Holika. Člověk se do tohoto balzámu musí zamilovat na první pohled už kvůli designu, který je sice trochu infantilní, ale věřím, že nejsem jediná dvaadvacátnice, které se takové věci stále líbí.


Ze čtyř možných příchutí a variant jsem si vybrala růžovou s melounovou příchutí a světle růžovou barvou. Na jahodový a broskvový však možná také přijde řada :)
Vzhled, který je u tohoto výrobku jedním velkým plusem, jsem už tedy víceméně zhodnotila, není mu co vytknout. Jak můžete vidět, balzám vypadá přesně jako na fotce a dělá mi radost pokaždé, když se na něj podívám.
Když roztomilý cupcake otevřete, dýchne na vás jemná a příjemná vůně. Není to vyloženě meloun (je pravda, že snad nic, co jsem s melounovou příchutí kdy pozřela nebo očichala prostě nevonělo jako vodní meloun), ale spíš melounová zrmzlina nebo žvýkačka. Vůně je však sladká a nevtíravá, takže pro mě ideální. Opět zde není co vytknout.
A teď ke konzistenci. Nanášení prstem není vyloženě ideální a normálně mám raději balzámy, které si na rty natřu přímo, ale občas se vyplatí udělat výjimku a možná budete mile překvapeny. Tento balzám jsem si nechala doma, a to z jednoduchého důvodu - abych do něj nikdy nemusela "hrabat" neumytýma rukama. Konzistenci má takovou akorát - ani ne tuhou, ani ne příliš měkkou. Prsty jsou po nanášení trošičku upatlané, ale zbytky balzámu si jen rozemnu v rukách a hned jsou pryč.
Na této nepovedené fotce můžete vidět, že balzám je světlounce růžový, ale na rtech nejde skoro vůbec vidět.
A teď k výdrži. Na rtech určitě nevydrží do nekonečna a nevydrží ani déle, než ostatní balzámy, vlastně spíš méně. Částečně je to tím, že moc dobře chutná, a člověk prostě chvílemi neodolá, ale je to i tím, že výdrž jednoduše není úplně silná stránka tohoto produktu. Tím ale nechci říct, že ho po pěti minutách necítíte, když nebudete jíst, pít, nebo se líbat, vydrží klidně i půl hodiny, možná i trochu déle.

Výsledek:
+ příjemná vůně
+ konzistence
+ chuť
+ nanášení

- výdrž

Zavedla jsem nový systém hodnocení - pandy. Balzám na rty Holika Holika dostal čtyři pandy z pěti a to kvůli výdrži, která je u balzámů na rty prostě důležitá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama