Září 2014

Jak vypadá podzim 2014 u značky Stradivarius

26. září 2014 v 18:29 | Janinka |  #Fashion#
Včera jsme si představily jedny z hlavních trendů sezóny a společně s tím možná vylezla na povrch otázka, kde je pořídit? Podzimní kolekci plnou trendů samozřejmě představila velká spousta značek, ale opravdu povedená je například ta od španělské značky Stradivarius. Obsahuje důležité kousky nové sezóny, jako je áčková sukně, kožíšek, kožená bundička a květované šaty a ještě k tomu spoustu originálních kousků, které zřejmě nebude nosit každý druhý na ulici.

Kampaň Chloé podzim 2014 ve stylu road trip

25. září 2014 v 21:29 | Janinka |  Fashion News
Reklamní kampaně na stránkách módních časopisů spoustu lidí otravují a představují pro ně stránky úplně zbytečné. Doufám ale, že nejsem jediná, koho naopak baví. Reklamní kampaně světových módních značek přece mají (většinou) opravdovou uměleckou hodnotu, mají nápad, umí zaujmout a především představují dokonalé tváře a dokonalou módu. Prostě, reklamní kampaně nejsou nuda, a tak vám pár těch nejpovedenějších pro letošní podzim představím. Začneme francouzskou značkou Chloé. Ta se tento podzim zaměřila na mladé a sebejisté ženy, které vzala na dokonale módní road trip.
chloe 2014 fall winter campaign1 Preview: Chloe Fall 2014 Ads with Sasha Pivovarova + Andreea Diaconu
V kampani pro podzim 2014 značky Chloé září modelky Sasha Pivovarova a Andreea Diaconu. A co se mi na ní tak líbí? Za prvé je to jakási doznívající letní nálada, kterou z kampaně tak nějak cítím. Za druhé to jsou modelky, které do ní vyloženě zapadají. A za třetí je to ta nespoutanost, žádnou podzimní pochmurnost tu nevidíme, jenom volnost a svobodomyslnost. Pro mě je to zkrátka velmi příjemná a neobyčejná podzimní kampaň, co říkáte vy?
chloe 2014 fall winter campaign2 Preview: Chloe Fall 2014 Ads with Sasha Pivovarova + Andreea Diaconu

Přichází čas na přehlídku podzimních trendů!

25. září 2014 v 16:29 | Janinka |  Trendy
Hrozné, jak to léto zase uteklo, že? Nebo se na podzim těšíte? Já patřím k milovníkům horka a léto bych mohla mít celoročně, ale co se dá dělat, je tu podzim, a je potřeba si ho zpříjemnit. Na podzimu se najde spousta fajn věcí - kaštany, krásně zbarvené listy, líná odpoledne, kdy si zalezete s čajem do postele a čtete, nebo sledujete oblíbený seriál... A pak také spousta módních novinek! Září je měsícem módě zaslíbeným, a tak je čas si představit nejnovější trendy. V čem tedy do podzimních ulic ideálně vyrazit?

1. Mixování potisků
Jestli jste někdy přemýšlely nad tím, že byste s potisky trochu zaexperimentovaly, teď je správná doba. Podzim přeje nejrůznějším vzorům, kohoutí stopy a zvířecí potisky vládly spoustě přehlídkových mol během týdnů módy, digitální a geometrické potisky jsou zase horkým hitem.
Fall 2014 Trends Mixing Prints

2. Zpět do 60. let!
Kdo by nemiloval retro? Návrháři značek jako Versace, Gucci, Louis Vuitton nebo Valentino si vzali z minulosti to nejlepší, dali tomu nový šmrnc a vytvořili nositelný trend tohoto podzimu a zimy. Takže dámy, oblékat sukně do áčka a rukavice!
Fall 2014 Trends Retro Sixties

3. Midi sukně
A když už jsme u sukní, nemusíte letos příliš váhat, jakou délku zvolit. Snad nejčastěji byla na přehlídkových molech vidět sukně v délce midi. Přestože je podle některých neslušivá, do své kolekce ji zařadila třeba Victoria Beckham, a to už něco znamená. Mini sukní jsme si v létě užily dost, tak je možná na čase zkusit něco jiného, co myslíte?
Fall 2014 Trends Midi Skirts

4. Zvířecí svět
Zapomeňte na chvíli na leopardí potisk a prohlédněte si zvířecí motivy na oblečení z jiné stránky. Zvířátka se totiž letos na módních molech objevovala ve všech možných podobách - jako koláže, zdobení... Hlavní roli hrají například v kolekci Dolce&Gabbana, a to znamená, že bychom se jim určitě neměly vyhýbat!
Fall 2014 Trends Animal Accents

5. Zabalte se do kabátu!
Wrap coats (neznám český název, omlouvám se) jsou letos králové mezi kabáty. Už na první pohled vypadají teploučce, jen se do nich zachumlat! Zamilovaly si je značky jako DKNY, Burberry Prorsum nebo Roberto Cavalli, a není divu, ta elegance, která z nich sálá...
Fall 2014 Trends Wrap Coats


6. Vrstvená pletenina
Pletené věci a podzim, jaká dvojice by mohla jít víc dohromady? A výbornou zprávou je, že tento nositelný podzimní trend je navíc taaak pohodlný. Není nic lehčího, než navrstvit pletené věci a s doslova hřejivým pocitem vyrazit ven.
Fall 2014 Trends Layered Knits

7. Kápě
Inspirace Harry Potterem se projevila trochu později, ale přece. Kápě už možná podle názvu zní divně, ale tento ultramoderní kousek má své neskonalé kouzlo. Jak je navíc patrné, kápě mají letos spoustu tváří - rockovou, luxusní, barokní - a je jen na vás, jakou se necháte unést.
Fall 2014 Trends Capes

8. Šedá
Mezi barvami hrají letos na podzim důležitou roli černá a bílá, ale všichni víme, že pokud se tyto dvě barvy smíchají, vznikne šedá. Takže není divu, že letos je v kurzu i ona. Ve všech svých odstínech, na čemkoliv s vzpomenete. Snadno kombinovatelná, slušivá a trendy šedá vám bude na podzim 2014 skvělým společníkem!
Fall 2014 Trends Color Gray