Pomoc, zmrznu! aneb mé neúspěšné zimní nákupy

23. listopadu 2014 v 16:29 | Janinka |  #Fashion#
Nová výzva na blogerky.cz mě přivedla na nápad povyprávět vám o svých neúspěšných nákupech zimního oblečení. Začalo to všechno vlastně už na podzim, kdy jsem nebyla schopná vybrat si žádné boty, a tak doteď chodím v oxfordkách, což je kvůli milimetrové podrážce stále nepříjemnější a nepříjemnější. Jenže! Nevím proč mám zásadu, že na zimní kabát a kozačky přichází čas až když nasněží nebo začne mrznout, což zatím nějak není aktuální. No nic.
Rozhoupala jsem se letos k tomu pořídit si parku. Vyhlédla jsem si jednu na aliexpressu, dlouze měřila a přemýšlela nad barvou a nakonec ji objednala. Po třech týdnech mi bylo oznámeno, že prodejci byl zablokován účet a zboží tedy nepřijde. Našla jsem si tedy jinou, dokonce za 11 dolarů, což je úplně neuvěřitelné (navíc jsem úplně stejnou parku viděla včera na jedné slečně a vypadá krásně), takže jenom čekám, jaké špatné zprávy přijdou od tohoto prodejce :)
Už asi měsíc také vybírám zimní kabát, neboť ten můj už má své odslouženo, ale ejhle. Buď se mi kabáty nelíbí, nebo jsou přehnaně drahé, a když už se mi libí a je za přijatelnou cenu, je mi kvůli oversize trendu velký, což k mojí výšce ani ne 160 cm prostě nejde. Včera jsem se rozhoupala a objednala si na fotce krásný kabát z Asos.com (poprvé z těchto stránek), takže se jen děsím, že jsem zvolila špatnou velikost, nebo že bude tenký apod.
A o tom, jak jsem se včera snažila opět neúspěšně pořídit si pěkné sněhule, vám snad už ani vyprávět nebudu :)
Aby ale tento článek nepůsobil pesimisticky, na to nám všem stačí nynější pohled z okna a fakt, že je neděle, něco vám řeknu. I přes všechny peripetie je zimní oblečení jednou z věcí, které mám na zimě ráda, a i když je mi prakticky pořád zima, těším se. Těším se na Vánoce, sledování vánočních filmů, na výborný punč na brněnských vánočních trzích, na Silvestra na naší chalupě, na sníh, ve který každé Vánoce (většinou naivně) doufám, na prskavky, zimní procházky, bruslení, doufám i lyžování, a i na to cukroví.
No a ještě mám pro vás jednu dobrou zprávu. Pokud stejně jako já stále sháníte zimní vybavení, koukněte na stránky e-shopu snowbitch.cz. Sehnat stylovou bundu a kalhoty na svah je sen a nutnost zároveň, a myslím, že tady si vybere i takový "nimral" jako já :) Vytvořila jsem dva zimní sety, jeden na svah a jeden do města, třeba vám budou inspirací :)
Pěknou neděli!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama