Prosinec 2014

Recenze: Bio regenerační tělové máslo INLIGHT

14. prosince 2014 v 16:39 | Janinka |  Kosmetika
Vánoce jsou svátky klidu, ale určitě bychom během nich neměly zapomínat na péči o naši pokožku. Ta v zimě trpí a je potřeba jí věnovat velkou pozornost. Měla jsem to štěstí, že jsem v rámci výzvy serveru Blogerky.cz získala k recenzi vzorek luxusní kosmetiky značky INLIGHT, a to konkrétně Bio regenrační tělové máslo. Podle popisu tento balzám zvyšuje elasticitu pokožky, intenzivně ji vyživuje i osvěží, ale také čistí póry, hojí drobné kožní nedostatky a pomáhá ji chránit před nežádoucími vnějšími vlivy. Velmi příjemná je i povzbuzující vůně arniky, vilínu, kopřivy a borůvek. Díky vysoké koncentraci bez vody stačí aplikovat velmi malé množství produktu. To pravil popis, ale jaká je skutečnost?
Hned po otevření na mě dýchla velmi příjemná bylinková vůně, která není příliš silná, spíše přirozená a nevtíravá. Hlavními složkami balzámu jsou kokosový a šípkový olej, díky kterým má krém konzistenci "akorát". Není příliš tuhý, ani řidký, dobře se nanáší i roztírá. Jak slibuje popis, stačí opravdu velmi malé množství, to mě překvapilo nejvíce. Na celou nohu mi stačil opravdu ždibíček, ještě u žádného krému mi takhle malé množství nestačilo, ve srovnání s běžnými tělovými krémy je to opravdu ohromný rozdíl. Pozitivně hodnotím i vstřebávání krému. Balzámy na bázi kokosových a jiných olejů se většinou vstřebávají poměrně dlouho, ale zde se mi zdálo rychlejší (což ale může být způsobeno také tím, že mám v zimě pokožku hodně suchou).
Pokud tedy ještě teď sháníte vánoční dárek pro někoho blízkého, nebo máte za úkol vybrat něco pro sebe, určitě koukněte do nabídky Biorganica.cz, kde naleznete nepřebernou spoustu přírodní kosmetiky, která vám bude skvělým společníkem nejen v zimě, která je pro naši pokožku obzvlášť nepříjemná. Za sebe můžu Bio regenerační tělové máslo jen doporučit, nakoupit ho navíc můžete v krásné vánoční sadě, která obsahuje i Bio noční balzám.