Březen 2015

Denimová kolekce Tally Weijl: Work Those Jeans S/S 2015

5. března 2015 v 18:29 | Janinka |  Lookbook
Denim patří k nejvýraznějším trendům nové sezóny a je vidět úplně všude. Jednu ze svých kolekcí na něj zaměřila i oblíbená značka Tally Weijl a přestavuje nám tak spoutu nápadů, jak denimové kousky nosit. Podle Tally Weijl můžete letos sázet na klasiku, která je vždy cool. Což je dobrá zpráva pro ty, kteří mají oblíbené džíny a nehodlají se jich vzdát. Dalším trendem je vysoký pas, díky kterému se už babičky ani maminky nebudou muset obávat o naše nastydnutí :) Pokud jste fanoušky retra, oblékněte staré dobré lacláče, které se letos snaží dostat opět na výsluní. Přemýšlíte, s jakými materiály denim kombinovat? Zkuste třeba... Denim! All denim outfit je letos také in. Roztrhly se vám džíny? Nevadí, je to vlastně dobře. Džíny s dírami na kolenou či stehnech jsou dalším hitem, který se s příchodem teplejšího počasí bude stávat čím dál nositelnějším. A na závěr ještě jedna rada od Tally Weijl - milujte své džíny!

Jennifer Lawrence v kampani Be Dior S/S 2015

4. března 2015 v 19:49 | Janinka |  Fashion News
Kabelka Be Dior se dočkala nové kampaně pro sezónu jaro/léto 2015 a jejím "parťákem" je herečka Jennifer Lawrence, kterou značka Dior pro tuto příležitost vybrala. Držitelka Oscara se v kampani nafocené Paolem Roversim přiklání k minimalismu - jednoduché oblečení, nenápadný make-up i účes. Díky tomu tak více vynikne to, o čem kampaň je, tedy kabelce Be Dior, která se zde objevuje v různých barevných provedeních i velikostech. Pokud byste Jennifer Lawrence neměli dost, co nevidět se objeví i v magazínu Marie Claire UK, nebo Grazia French.
A jak kampaň hodnotím já? Sice nejsem fanouškem Jennifer Lawrence, ale musím říct, že se mi kampaň líbí. Především je to sice kvůli samotné kabelce, která je prostě nádherná (ta žlutá by se mi na jaro opravdu hodila), ale i kvůli ladění kampaně, atmosféře, výrazu. Bude se na stránkách časopisů krásně výjimat, co myslíte vy?
Jennifer Lawrence for the latest Be Dior Bag Spring Summer 2015 Ad Campaign