Září 2015

Jakými doplňky se ozdobit letos na podzim?

16. září 2015 v 17:09 | Janinka |  #Fashion#
Letošní podzim je často minimalistický a drží se jednoduchosti (samozřejmě co se oblečení týče), takže určitě nebude na škodu ho trochu osvěžit pozornostpřitahujícími doplňky. Jaké se na podzim 2015 nosí?

Sametové boty - uznávám, ne zrovna praktický trend, který navíc není pro každého, ale pokud toužíte vystoupit z davu, budou modré sametové botky určitě perfektním nástrojem.
Fall Accessories Trends

Dokonalá kampaň Agent Provocateur s Palomou Faith

14. září 2015 v 17:29 | Janinka |  Fashion News
Zatímco andílci Victoria's Secret vsází spíše na rozotmilost a nevinnost, Agent Provocateur se většinou snaží dostát svému názvu a nebojí se ukázat své dokonalé prádlo v trochu odvážnějším světle. Nová kampaň se zpěvačkou Palomou Faith pro podzim 2015 je podle mě naprosto dokonalá - plná sex-appealu, nádherného prádla a také úžasných barev. Blonďatá zpěvačka i fotografka Alice Hawkin odvedly výbornou práci, co říkáte?
Paloma-Faith-Agent-Provocateur-Fall-2015-Campaign06

Ponča a plédy: Jak je nosit?

13. září 2015 v 15:29 | Janinka |  #Fashion#
Pokud jste v nedávné době navštívili snad jakýkoliv obchod s oblečením, nemohli jste je přehlédnout. Plédy a ponča doslova zaplavily pulty a není se co divit - je tak lehké se do nich zamilovat! Pokud s jejich koupít otálíte jako já, nejspíš bychom si měli pospíšit, až klesnou teploty ještě níže, už na ně bude nejspíš pozdě. Věřme ale, že babí léto nás ještě chvíli bude oblažovat svou přítomností, a my si budeme nosit nošení ponč a plédů užít!
Pončo H&M, 999 Kč

Jak ponča nosit? Existuje pár šikovných a jednoduchých rad, díky kterým budete v tomto kousku oblečení vypadat famózně. Protože jsou ponča a plédy široké a rozevláté, oblékněte k nim úzké džíny (s botami na podpatku to bude ještě lepší), nebo minisukni, aby vynikly nohy. Pokud jste vysoké, klidně sáhněte po delších pončech, ale pokud jste příliš nevyrostli jako já, raději volte délku maximálně pod zadek, aby vás pončo zbytečně ještě nezmenšovalo.

Striped cape | MANGO
Pléd Mango, 899 Kč

Pokud jde o plédy (chcete-li peleríny), může být trochu nepraktické, že většinou nemají žádné zapínání, a musíte si je neustále přidržovat tak, aby vám bylo teplo. Tento problém může vyřešit téměř jakýkoliv pásek, a vy tak budete mít volné ruce.

Striped fringed cape | MANGO
Pléd Mango s třásněmi, 899 Kč

Pokud něčemu opravdu sluší vzory, jsou to právě ponča. Letos na podzim se nabízí kostky, proužky, ale i vzory "indiánské".
Pončo Zoot, 1209 Kč

Pončo Zoot, 689 Kč