Říjen 2015

Recenze: Můj podzimní společník - balzám Crazy Rumors Ginger Ale

21. října 2015 v 19:39 | Janinka |  Kosmetika
Už jsem zde jednou balzám Crazy Rumors vychválila až do nebes a hodlám v tom pokračovat. Když se mi dostala možnost vyzkoušet novou příchuť, a to Ginger Ale, neváhala jsem ani minutu. A dobře jsem udělala, protože je opět vynikající.
Za svůj čtyřiadvacet let trvající život jsem už pár balzámů na rty vyzkoušela. Začalo to balzámy Astrid, pokračovalo oblíbeným Labellem a pak jsem přesla na experimenty s veganskými a přírodními balzámy, ke kterým patří právě i balzámy Crazy Rumors. A od té doby, co jsme se poznaly, už na ně nedám dopustit. Čas od času sice nějaký jiný balzám pro změnu vyzkouším, ale víceméně se vždycky přesvědčím, že Crazy Rumors je prostě top. Jsou vyrobeny z bambuckého másla, které je pro hydrataci podle mě naprosto dokonalý, bio jojobového oleje, bio extra panenského olivového oleje a další prospěšných, výživných a zdravých věcí, které mám ráda. Důležité ale je především to, že rty skutečně hydratují, vyživují a to ne jen na krátkou chvíli, než se otřete o skleničku, ale na opravdu dlouhou dobu. A jejich krásná chuť a vůně je pak velmi příjemným bonusem. A ten výběr!
A co říkám na příchuť Ginger Ale, tedy zázvorové limonády s citrusem? Většinou si vybírám sladší příchutě, minule to byla myslím hroznová limonáda, nebo něco podobného, a tak jsem moc ráda, že jsem měla šanci vyzkoušet něco nového a neobvyklého. Ginger Ale se mi zdá ideální právě pro podzim a zimu, kdy se to vůní zázvoru hemží tak nějak všude. Je lehká, nevtíravá, jemně voní a příjemně chutná, určitě nečekejte silnou vůni samotného zázvoru.
Otázka, jestli bych vám balzámy Crazy Rumors doporučila, je tedy dávno zodpovězená - jednoznačně ano. A protože se blíží zima, kdy rty trpí více, dopřejte jim některou z mnoha úžasných příchutí - vybírat můžete zde.