Listopad 2015

Navštivte můj nový magazín!

22. listopadu 2015 v 12:17 | Janinka |  Fashion News
Léta strávená na tomto blogu byla krásná, ale usoudila jsem, že je čas na změnu. A tak jsem si splnila sen a rozjela svůj vlastní magazín o módě, kráse, stylu a mnoha dalších věcech. Budu ráda, když se přijdete podívat, a zvu vás tímto sem:

fashionising.cz


Gigi Hadid poprvé na titulní straně Vogue!

8. listopadu 2015 v 14:20 | Janinka |  Fashion News
Na rok 2015 bude Gigi Hadid vzpomínat jako na ten přelomový. Však komu se povede, že během jediného roku zazáří v kampaních takových značek jako Max Mara, Topshop, nebo Balmain x H&M, projde se na přehlídce Victoria's Secret 2015 (ano, tato novinka byla oznámena na začátku tohoto týdne), a navíc se objeví na titulní straně W Magazinu a ještě k tomu Vogue Italia? Těžko si představit ještě úspěšnější rok pro začínající modelku.
Ale zpět k prvnímu coveru Vogue pro americkou modelku Gigi Hadid. Ve Vogue Italia ji můžeme vidět v modré paruce, se spoustou prstenů, a renomovaná make-up artistka Pat McGrath ji jemně nalíčila matnou růžovou rtěnkou a vsadila na oblíbený cat-eye styl líčení očí.
Slavnými jmény se to kolem coveru Gigi Hadid ve Vogue jenom hemžilo, kromě Pat McGrath v něm má prsty i Steven Meisel, který se samozřejmě postaral o focení. Jak se vám líbí?